Fotolia 70133897 XSPowszechnie wiadomo, iż ciało ludzkie zarówno wytwarza impulsy elektryczne jak i jest podatne na ich odbiór. Użycie kontrolowanych prądów elektrycznych w leczeniu różnorodnych schorzeń ma coraz szersze zastosowania. Działanie urządzenia wykorzystuje tę zasadę.

Zabieg czyszczania organizmu jest owocem wysiłku wielu naukowców. Przełomem okazały się badania naukowców brytyjskich, którzy używanemu przez nas aparatowi nadali cechy, czyniące go urządzeniem niezwykle skutecznym i wyjątkowym w dziedzinie oczyszczania i rewitalizacji organizmu. Urządzenie zostało wprowadzone na rynek brytyjski w 2002 roku w maju i podbiło ten kraj. Obecnie Polska i niektóre kraje europejskie są miejscami gdzie zabieg ten jest rozpowszechniany.

Oczyszczanie organizmu to trzydziestominutowy zabieg, w którym oczyszczenie organizmu następuje przez stopy zanurzone w urządzeniu wypełnionym ciepłą wodą z dodatkiem soli (która poprawia przewodzenie prądu) Przepływ prądu przez roztwór powoduje zjawisko jonizacji, korzystne dla organizmu ludzkiego. Jony przedostają się do organizmu doprowadzając w krótkim czasie zachwiany potencjał komórkowy do właściwego poziomu. Komórki zostają pobudzone i zaczynają prawidłowo pracować, w wyniku czego nasz organizm poprzez receptory na stopach oraz wielką liczbę porów zarówno wydala toksyny do wody, jak i uzupełnia z wody niedobory żelaza. Bardzo ciekawym zjawiskiem powstającym podczas zabiegu jest zmiana koloru wody, które może być dla nas cennym źródłem informacji na temat kondycji naszego organizmu.

Skład wody przed i po zabiegu wskazuje na wytrącanie się toksycznych substancji z organizmu. Po kilku zabiegach patologiczny obraz komórek krwi ulega pozytywnemu przeobrażeniu. Znikają złogi zanieczyszczeń, powraca prawidłowy, regularny kształt krwinek komórki odzyskują pełną zdolność do pełnienia swoich funkcji.

ZABIEG OCZYSZCZANIA ORGANIZMU
1 zabieg 35 zł
Karnet 12 zabiegów  350 zł

Zapoznaj się z regulaminem! PDF download icon