Fotolia 84494561 XSMasaż to zespół ruchów wywierających ucisk na tkanki. Polega  na wykorzystaniu przez masażystę określonych ruchów w określonym tempie i z odpowiednią siłą zgodnie z przebiegiem naczyń krwionośnych i limfatycznych, mięśni, tkanek, od ich obwodu do serca.

Masaż może mieć cele lecznicze, relaksacyjne lub przygotowywać mięśnie do wysiłku.

Jest przeznaczony dla osób przemęczonych, zestresowanych, zapracowanych, zmagających się ze schorzeniami kręgosłupa. Uśmierza ból, łagodzi napięcia, rozluźnia.

Najważniejsze przeciwwskazania do masażu:

  • wszelkie stany zapalne organizmu,
  • nieleczone nadciśnienie,
  • żylaki, skaza naczyniowa,
  • choroby przebiegające z gorączką,
  • nowotwory, krwiaki, tętniaki,
  • krwawienia, krwotoki lub możliwość ich wystąpienia,
  • epilepsja,
  • choroby o podłożu bakteryjnym, wirusowym, pasożytniczym

 

MASAŻE
  1 godzina 30 minut
Leczniczy 80 zł   45 zł
Klasyczny 80 zł   45 zł
Relaksacyjny  80 zł 45 zł
Odchudzający 80 zł  45 zł
Drenaż limfatyczny 80 zł  45 zł
Masaż kręgosłupa 80 zł  45 zł
Masaż twarzy   45 zł
Masaż stóp   45 zł

 

KARNETY
6 masaży 230 zł / 1/2h
12 masaży 440 zł / 1/2h
12 masaży 750 zzł / 1h

 

Oferta specjalna

Masaż aromaterapeutyczny świecą- 50 zł (30 minut), 90 zł (1 h)

Relaksacyjny masaż wykonywany przy pomocy aromaterapeutycznej świecy, której wosk zmienia się w ciepły olej do masażu. Olej w świecy wykonany jest z naturalnego masła Shea i olejków zapachowych. Dzięki swoim właściwościom masło Shea nawilża i odżywia skórę. Ciepło oleju przynosi głębokie odprężenie.

Masaż „ czekoladowy dotyk” – 50 zł/ (30 min.), 90 zł (1 h)

Jest to ekskluzywny zabieg na ciało działający na wszystkie zmysły i oferujący niepowtarzalne odczucia. Efekty zabiegu: poprawa jędrności i elastyczności skóry, spowolnienie procesu starzenia skóry, głęboki relaks.

Masaż gorącymi kamieniami – 60 zł (30 min), 107 zł (60 min)

Masaż gorącymi kamieniami to głęboki relaks i odnowa biologiczna całego ciała. Połączenie ciepłych kamieni z odpowiednimi technikami masażu jest zbawienne dla zmęczonego ciała i zestresowanego umysłu. Masaż łagodzi objawy stresu, odpręża, rozluźnia napięcia mięśniowe

 

OFERTA SPECJALNA
  1 zabieg 12 zabiegów
Endomasaż  45 zł 450 zł
Elektrostymulacja 45 zł 450 zł

 

Endomasaż to głęboki masaż próżniowy z wykorzystaniem podciśnienia. Zabieg ten, w wyraźny sposób zmniejsza cellulit, modeluje sylwetkę oraz pomaga w walce z zalegającym pod skórą „tłuszczykiem”. Poza tym, aktywizuje krążenie limfy oraz pomaga w usuwaniu nadmiaru wody i toksyn z organizmu. Zabieg na ciało trwa około 40 min. Optymalna ilość zabiegów to 10-15, ale już po ok. 5-7 sesjach są widoczne efekty.

Elektrostymulacja to znakomita metoda wspomagająca odchudzanie. Prąd o niskim natężeniu, stosowany podczas elektrostymulacji, powoduje rytmiczne skurcze mięśni, takie jak podczas intensywnych ćwiczeń. Dzięki zabiegowi elektrostymulacji zmniejsz się obwód tali, bioder, wzmacniają się mięśnie brzucha i pośladków. Podczas zabiegu usprawnia się krążenie krwi, a przez to szybsze spalanie tkanki tłuszczowej. Zabieg trwa ok. 40 min.

Świecowanie uszu – 35 zł

To metoda pozwalającą na oczyszczenie ucha z zalegającej woskowiny i innych zanieczyszczeń. Świecowanie to naturalna metoda wpływająca oczyszczająco i leczniczo na uszy i zatoki.

 Zapoznaj się z regulaminem! PDF download icon