Fotolia 89527031 XS

STEP- to forma zajęć fitness do których wykorzystuje się specjalną platformę zwaną stepem.Ćwiczenia w rytm tanecznej muzyki, polegają na dynamicznym wchodzeniu i schodzeniu ze stopnia na rózne sposoby. Podczas jednych zajęć ze stepu można spalić nawet 600 kalorii, a ponadto wyrzeźbić i ujędrnic uda, pośladki oraz łydki.

PILATES-to forma ćwiczeń, która aktywizuje i modeluje całe ciało. Dzięki niemu wszystkie mięśnie poddają się rozciąganiu, spinaniu i ponownemu rozciąganiu.

metoda ta przyczyniać się ma do: wzmocnienia mięśni bez ich nadmiernego rozbudowania, odciążenia kręgosłupa, poprawy postawy, uelastycznienia ciała, obniżenia poziomu stresu oraz ogólnej poprawy zdrowia osób ćwiczących.

FBW- (Full Body Workout) trening całego ciała, jak sama nazwa wskazuje, polega na ćwiczeniu wszystkich partii mięśniowych podczas jednej sesji treningowej. Jest to świetna forma treningu na spalanie tkanki tłuszczowej, wymodelowani sylwetki i poprawę wydolności organizmu.

Stretching- (czyli rozciąganie) są to zajęcia oddechowe, rozluźniające i rozciągające przy relaksującej muzyce. Wykorzystuje się w nich proste asany z klasycznej jogi i elementy pilatesu.

Joga-Joga to system ćwiczeń fizycznych, umysłowych i oddechowych, pochodzący z Indii.Joga uznawana jest nie tylko za system ćwiczeń, ale także filozofię życiową.Joga oddziałuje na niemal wszystkie układy i narządy znajdujące się w ludzkim ciele! Przynosi niezastąpione efekty zdrowotne już po pierwszym miesiącu!

 

TANIEC

 

ZUMBA® FITNESS– to zainspirowana latynoskimi rytmami fuzja tańca i aerobiku.
Jest bardzo innowacyjnym systemem fitness, który poprzez świetną zabawę kształtuje naszą sylwetkę, dba o naszą kondycję, a przede wszystkim napawa nas optymizmem i wprawia nas w świetne samopoczucie, które zostaje na długo, długo poza zajęciami. Proste kroki taneczne, świetne kombinacje ruchów i motywująca muzyka stwarza atmosferę świetnej imprezy i totalnie porywa nas do zabawy. Bardzo dynamiczna i ekscytująca kombinacja rytmów latynoskich i międzynarodowych, tj. merengue, salsa, cumbia, reggaeton, flamenco, samba, taniec brzucha, cha-cha, rumba, twist …. i wiele innych.