treningMasz problem z dobraniem dla siebie odpowiedniego treningu ? Trener personalny pomoże Ci spełnić Twoje oczekiwania.

TRENING PERSONALNY  to forma indywidualnych zajęć prowadzonych pod okiem specjalisty. Jest on przeznaczony dla każdego – niezależnie od wieku, możliwości i potrzeb treningowych.  Klientka będzie mogła określić swoje potrzeby dotyczące własnego wyglądu i formy fizycznej a zadaniem trenera będzie dopasowanie programu treningowego adekwatnego do założonych celów, potrzeb i indywidualnych możliwości. W czasie treningu instruktor czuwa nad poprawnością wykonywanych ćwiczeń i ewentualnie dokonuje zmian w rodzaju wykonywanych ćwiczeń.

Koncentrując się tylko na Twojej osobie, a przez to dokładnie znając Twoje możliwości i stopień zaawansowania, trener personalny będzie wiedział, w jaki sposób zmotywować Cię do wysiłku i zachęcić do systematycznego treningu i pracy nad sobą pokaże Ci, że aktywność fizyczna może dać Ci mnóstwo radości, satysfakcji i energii do podejmowania codziennych obowiązków.

 

TRENING PERSONALNY
  INDYWIDUALNY GRUPOWY (2 OSOBY)
Jednorazowy trening 80 zł 120 zł
8 treningów 600 zł 800 zł
12 treningów 720 zł 1 000 zł

 apoznaj się z regulaminem! PDF download icon